بانکداری الکترونیک

توسعه فناوری اطلاعات، آثار و تبعات مثبتی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و جوامع بهره‌بردار از این فناوری‌ها گذاشته است. تجارت نوین، نیازمند ابزارها و زیرساخت‌های مناسبی برای گسترش فرآیندهای اقتصادی است. یکی از مهمترین شاخص‌ها در مراودات تجاری، بانک‌ها هستند. بانک‌ها با برقراری ارتباطات تنگاتنگ و نزدیک با مردم نقشی کلیدی را در عرصه تجارت بازی می‌کنند و به همین دلیل همیشه در تلاش هستند تا برای پیشی گرفتن از رقیبان، خدمات خود را در ابعاد کمی و کیفی گسترش دهند. ورود بانک ها به عرصه بزرگ فناوری اطلاعات این امکان را برای آنها فراهم آورد تا جهش‌های چشمگیری برای ارایه و گسترش خدمات خود داشته باشند. آنها با استفاده از ابزارهای ارتباطی و اطلاعاتی هر روز شیوه های جدیدتری را به مشریان خود معرفی می کنند تا مشتری سریع تر و بهتر از گذشته، خدمات مورد نیازش را دریافت کند.

...ادامه مطلب
پورتاژ

پورتاژ "شرکت تاژان" یک نرم‌افزار مدیریت محتوی است که برای ایجاد وب سایت‌‌های کاملا پویا مانند وب سایت‌های تجاری، شخصی، شرکتی، خبری و انواع سایت‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌‌‌گیرد. استفاده از این نرم‌افزار مدیریت محتوی به اندازه‌ای ساده است که یک اپراتور قادر است تنها بعد از طی یک دوره آموزش 6 ساعته، به عنوان وب مستر پورتال تمام عملیات مرتبط با مدیریت وب سایت را انجام دهد. یک اپراتور معمولی قادر خواهد بود بدون داشتن اطلاعات برنامه نویسی با استفاده از پورتاژ، سایت های نامحدودی را ایجاد و مدیریت نماید و ماژول‌های مورد نظر خود را به صفحات اضافه کرده و اطلاعات مربوط به سایت را بروز رسانی کند. داشتن زمینه طراحی وب سایت و آشنا بودن با زبان نشانه‌گزاری HTML کمک خواهد کرد تا مدیر سایت بتواند تغییرات شگرفی در قالب و طرح سایت ایجاد کند.

...ادامه مطلب
میزبانی وب

ميزبان يا هاست، تمام يا بخشي كوچك از فضاي يك كامپيوتر هميشه متصل به اينترنت است كه به مرورگرها اين امكان را مي‌دهد كه با تايپ دامنه شما در بخش مرورگر خود، بتوانند به صفحات وب سايت شما دسترسي پيدا كنند و يا برنامه‌اي خاص را براي ايجاد آن صفحات اجرا كنند. شرکت "تاژان سیستم" ارائه دهنده خدمات میزبانی برای کلیه وب‌سایت‌های شخصی و تجاری در شبکه اینترنت است. سرویس هاستینگ "تاژان سیستم" بر روی سرورهای قدرتمند لینوکس و ویندوز با بهترین کیفیت که در نوع خود بی‌نظیر است نیاز شما را در این زمینه کاملا مرتفع نموده و کمک خواهد کرد تا همیشه و به بهترین شکل در دسترس مخاطبان خود بوده و حتی یک مخاطب خود را در اثر میزبانی نا‌مناسب از دست ندهید.

...ادامه مطلب