spacer

Breadcrumbs

Breadcrumbs

cal to actio n form

cal to actio n form

درخواست مشاوره

Desc

Desc

درباره بانکداری الکترونیک

نقش فناوری اطلاعات به طور عام و نرم افزار به طور خاص در پیشبرد اهداف مختلف مورد نیاز بشر از جمله آموزش، تجارت، سلامت، مدیریت و ... در زمان کنونی بر کسی پوشیده نیست. پیشرفت در بکارگیری این فناوری به حدی رسیده است که فرهنگ زندگی بشر را دستخوش تغییر و تحول کرده و زندگی بدون این فناوری امری غیر ممکن محسوب می شود.
بانک ها، موسسات مالی اعتباری، صندوق های قرض الحسنه و تعاونی های اعتباری به عنوان یکی از عظیم ترین موسسات اقتصادی کشور، بهره های فراوانی از این تحولات برده اند به طوریکه امروزه این فناوری به عنوان شاه کلید رقابت در صنعت بانکداری به شمار می رود و نقشی بی بدیل در موفقیت موسسات مالی به عهده دارد.
ایجاد زیرساخت‌های اطلاعاتی و عملیاتی مناسب جهت تصمیم گیری و دسترسی به اطلاعات (درون سازمانی و برون سازمانی)، بهبود توانایی پاسخگویی به نیازها و تغییرات بازار، افزایش سرعت پاسخگویی و روان‌سازی فرآیندها، افزایش توان ارزیابی عملکرد بانک‌ها، ایجاد توانایی رهگیری و پیگیری مشتریان، محصولات، کاربران، اسناد و تراکنش‌ها، براساس انواع شاخص‌های بازیابی و افزایش قابلیت نظارت بر عملیات بانکی از جمله سایر مزایای راه‌اندازی سامانه های بانکداری الکترونیکی است.
"شرکت تاژان سیستم" در کنار پشتیبانی مناسب و به موقع و با اتکا به تخصص و تجربه مدیران و کارشناسان مجرب خود، ضمن ارایه خدمات مطلوب و مورد نیاز، اعتماد مشتریان را به استفاده از سامانه‌های بانکداری الکترونیکی افزایش داده و سامانه‌های متعددی را تا کنون ارائه نموده‌ است.

spacer

Vip-Customers

Vip-Customers

مشتریان خدمات بانکداری تاژان

calltoaction

calltoaction