spacer

PageTitle

PageTitle

call to ation from

call to ation from

درخواست دموی پورتاژ

Benefits

Benefits

پشتیبانی قدرتمند

تیم پشتیبانی تاژان متشکل از متخصصان خبره همیشه با لبخند آماده پاسخ گویی و بررسی مشکلات مشتریان است. سالیان دراز تداوم این امر اعتبار مجموعه تاژان است.

امنیت بسیار بالا

امنیت پرتال توسط تیم های امنیتی گوناگون بررسی شده تا از امنیت کافی برخوردار باشد جهت استفاده در بانک ها و یا سازمان هایی که اطلاعات خصوصی آنها ارزش بالایی دارد .

رابط کاربری ساده

بهره گیری از رابط کاربری ساده این امکان را به شما می دهد تا در زمانی اندک با پورتاژ رابطه ای دوستانه پیدا کنید و از امکانات گوناگون آن بدون “سردرد” بهره ببرید.

گسترش

با وجود امکانات گسترده پورتاژ، پیش می آید که نیاز مند امکانات خاصی برای وب سایت خود باشید. به همین منظور پورتاژ به گونه ای طراحی شده که گسترش آن به راحتی امکان پذیر است.

چند زبانها

امکان چند زبانه نمودن وب سایت از جمله کارهاییست که کاربران را دچار سردرگمی و زحمت می کند. برای جلوگیری از این موضوع پورتاژ دارای ویژگی های شگفت انگیزی است.

SEO

بهینه سازی یک وب سایت با موتور های جستجو از پیش نیاز های هر وب سایت است. تیم تاژان بامطالعات گسترده این امر را به ایده عالی تبدیل کرده است و دغدغه سئو از ذهن کاربران پورتاژ حذف گردیده است.

طراحی واکنش گرا

طراحی واکنش گرا این امکان را می دهد که وب سایت شما روی موبایل و تبلت به خوبی قابل نمایش باشد. و کاربران دستگاه های گوناگون از کار با وب سایت شما لذت ببرند.

ساختار ماژولار

ماژول های گوناگون و متنوع از ویژگی های دیگر پورتاژ می باشد. به تناسب هر نیاز شما ماژول اختصاصی وجود دارد که امکانات بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد.

پورتاژ


نامی که از یاد نخواهید برد

SampleProject

SampleProject
نمونه سایت های پیاده سازی شده با پورتاژ
spacer

testimunial

testimunial

از زبان دیگران

مشتریان در مورد تاژان چه می گویند؟

همکاری با مجموعه تاژان سیستم و استفاده از راهکارهای ارائه شده آن شرکت سبب تسهیل در فرایندها و افزایش کیفیت خدمات رسانی به مشتریان این بانک شده است . بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس اینجانب و همکاران ما در اداره کل امو رمالی را از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه کارشناسان آن شرکت اعلام نموده.برای شما و همکارنتان در تمام عرصه های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می نمایم.

بانک ملتمجید ایزد کارشناس اداره کل امورمالی

با سلام
با توجه به سابقه فعالیت موجان با شرکت محترم تاژان طی سالهای گذشته ، بدینوسیله به استحضار می رساند این شرکت از نحوه برخورد مدیران و کارشناسان محترم تاژان با مسائل و مشکلات مطرح شده ، و وقت شناسی و تلاشی که برای انجام به موقع کارهای محوله داشته اند کمال تشکر را داشته و برای آن سازمان محترم موفقیت و پیشرفت روز افزون را از خداوند متعال خواستاریم . به امید گسترش همکاریهای فی مابین .
با سپاس

شرکت موجانسرکار خانم معماری پور

همکاری صادقانه همراه با بهترین مشاوره ها برای رسیدن به تعاملی سازنده.

شرکت کیسونواحد توسعه انسانی پایداری

تیم محترم پشتیبانی شرکت تاژان سیستم
با سلام و احترام
با سپاس از ارائه‌ی پشتیبانی مناسب این شرکت در خصوص پرتال شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، بی‌شک این سیاست درست، موجب موفقیت روزافزون آن شرکت شده است. ضمن سپاس از زحمات همکاران ارجمند شرکت تاژان و با اعلام رضایت کامل از خدمات و سرویس ها، از زحمات کارکنان آن شرکت صمیمانه قدردانی به عمل می‌آید

شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاکجناب آقای مهندس برزی

موفقیت یک سیستم نرم افزاری به استقرار مناسب، همراهی با کاربران، آموزش دقیق و پشتیبانی مستمر وابسته است؛ موضوعی که مزیت اصلی محصولات تاژان سیستم به‌شمار می‌آید. به روز رسانی مداوم و پشتیبانی صبورانه اعضا گروه با مشتریان سبب همکاری این شرکت با گروه نرم افزاری تاژان شده است. تغییرات به موقع و کارآمد موجب قطع نیاز از تمامی نرم افزارهای مشابه شده است.استفاده از محصولات تاژان سیستم ، سرعت، دقت و کیفیت انجام کار‌ها را بالا برده است.

مدیر امنیت و اینترنت شرکت زیرساخت بانک ملتجناب آقای مهندس قربانی

از حدود 10 سال پیش که با تاژان سیستم جهت راه اندازی سایت همکاری داشته‌ایم، از نحوه کار، تعهد و مسئولیت‌پذیری و نظم شرکت مذکور، ‌‌نهایت رضایت را داریم و امیدواریم این همکاری در آینده نیز به خوبی ادامه یابد کمال رضایت این شرکت را در تمام جهات فعالیت از خدمات شرکت تاژان اعلام می‌داریم و برای اعضا و کارکنان این مجموعه آرزوی موفقیت داریم.
با سپاس از همکاری شما
با آرزوی بهروزی

انجمن متخصصین گوارش و کبد ایراندکتر سید محمد مهدی میرناصری

در تجربه همکاری که در یک سال گذشته با شرکت تاژان داشته ایم از نحوه برخورد تیم متخصص آن شرکت با مسائل مطرح شده ٬تعهد و مسئولیت پذیری و رفتار توام با ادب و احترام نهایت رضایت را داشته برای کارکنان این مجموعه آرزوی موفقیت را داریم.

شرکت واسپاری ملت
spacer

BigFeatur

BigFeatur

BigCallToAction

BigCallToAction