spacer

PageTitle

PageTitle

چشم انداز

چشم انداز

چشم انداز

شرکت تاژان سیستم به عنوان بازوی فناورانه کشور ، جذب و بکارگیری فناوری‌های نوین با نگرش تکامل‌گرایانه و خلق ارزش‌های پایدار را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است. ایجاد نظام‌های فناورانه متناسب با نیاز بانک ها و موسسات مالی و اعتباری با توجه به فناوری‌های بانکداری آینده، هدف محوری این شرکت می‌باشد. برنامه‌های عملیاتی منسجمی در راستای استراتژی‌های مدون این شرکت به مرحله اجرا گذاشته شده است. شرکت تاژان سیستم تلاش می نماید تا از این رهگذر، تعالی نظام بانکداری الکترونیکی کشور را با استفاده از شاخص‌های جهانی، در قالب سیاست‌های بومی به بهترین شکل ممکن محقق سازد.

Mission

Mission

ماموریت

براساس برنامه‌ریزی استراتژیک شرکت تاژان سیستم، ماموریت شرکت به شرح ذیل ارائه می‌گردد:

  • دانایی‌ محوری و نوآوری
  • ارائه خدمات برتر انفورماتیک در راستای دستیابی به چشم انداز مجموعه
  • توسعه بانکداری الکترونیک و زیرساخت های ملی مرتبط
  • توسعه مدیریت یکپارچه امنیت اطلاعات و مدیریت راهبردی
  • برنامه محوری با نگرش پایداری سرویس ها و ارتقاء فرآیندهای پشتیبان
  • توانمندسازی مداوم و توسعه ظرفیت های خلاقیت منابع انسانی
  • اهتمام در کسب رضایت و جلب اعتماد مشتریان از طریق انجام فعالیت‌ها در مناسب ترین سطح کیفی
  • بازنگری مستمر در ساختار سازمان، سیستم‌ها و روش‌ها جهت افزایش ارزش افزوده در فرایندهای سازمان
  • بکارگیری فن آوری‌های روز جهان

membership

membership

عضویت ها

certificate

certificate

گواهی ها

گواهی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISMS ISO 27001:2013گواهی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISMS ISO 27001:2013گواهی رتبه بندی گواهی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISMS ISO 27001:2013

statistics

statistics
آمار تاژان
16
سال سابقه
202
پروژه انجام شده
600000
کاربر روزانه از سامانه های تاژان استفاده می کنند
23
تعداد مشتریان

Testimunial

Testimunial

از زبان مشتریان

مشتریان در مورد تاژان چه می گویند؟

همکاری با مجموعه تاژان سیستم و استفاده از راهکارهای ارائه شده آن شرکت سبب تسهیل در فرایندها و افزایش کیفیت خدمات رسانی به مشتریان این بانک شده است . بدین وسیله مراتب قدردانی و سپاس اینجانب و همکاران ما در اداره کل امو رمالی را از حسن همکاری خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه کارشناسان آن شرکت اعلام نموده.برای شما و همکارنتان در تمام عرصه های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می نمایم.

بانک ملتمجید ایزد کارشناس اداره کل امورمالی

با سلام
با توجه به سابقه فعالیت موجان با شرکت محترم تاژان طی سالهای گذشته ، بدینوسیله به استحضار می رساند این شرکت از نحوه برخورد مدیران و کارشناسان محترم تاژان با مسائل و مشکلات مطرح شده ، و وقت شناسی و تلاشی که برای انجام به موقع کارهای محوله داشته اند کمال تشکر را داشته و برای آن سازمان محترم موفقیت و پیشرفت روز افزون را از خداوند متعال خواستاریم . به امید گسترش همکاریهای فی مابین .
با سپاس

شرکت موجانسرکار خانم معماری پور

همکاری صادقانه همراه با بهترین مشاوره ها برای رسیدن به تعاملی سازنده.

شرکت کیسونواحد توسعه انسانی پایداری

تیم محترم پشتیبانی شرکت تاژان سیستم
با سلام و احترام
با سپاس از ارائه‌ی پشتیبانی مناسب این شرکت در خصوص پرتال شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ، بی‌شک این سیاست درست، موجب موفقیت روزافزون آن شرکت شده است. ضمن سپاس از زحمات همکاران ارجمند شرکت تاژان و با اعلام رضایت کامل از خدمات و سرویس ها، از زحمات کارکنان آن شرکت صمیمانه قدردانی به عمل می‌آید

شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاکجناب آقای مهندس برزی

موفقیت یک سیستم نرم افزاری به استقرار مناسب، همراهی با کاربران، آموزش دقیق و پشتیبانی مستمر وابسته است؛ موضوعی که مزیت اصلی محصولات تاژان سیستم به‌شمار می‌آید. به روز رسانی مداوم و پشتیبانی صبورانه اعضا گروه با مشتریان سبب همکاری این شرکت با گروه نرم افزاری تاژان شده است. تغییرات به موقع و کارآمد موجب قطع نیاز از تمامی نرم افزارهای مشابه شده است.استفاده از محصولات تاژان سیستم ، سرعت، دقت و کیفیت انجام کار‌ها را بالا برده است.

مدیر امنیت و اینترنت شرکت زیرساخت بانک ملتجناب آقای مهندس قربانی

از حدود 10 سال پیش که با تاژان سیستم جهت راه اندازی سایت همکاری داشته‌ایم، از نحوه کار، تعهد و مسئولیت‌پذیری و نظم شرکت مذکور، ‌‌نهایت رضایت را داریم و امیدواریم این همکاری در آینده نیز به خوبی ادامه یابد کمال رضایت این شرکت را در تمام جهات فعالیت از خدمات شرکت تاژان اعلام می‌داریم و برای اعضا و کارکنان این مجموعه آرزوی موفقیت داریم.
با سپاس از همکاری شما
با آرزوی بهروزی

انجمن متخصصین گوارش و کبد ایراندکتر سید محمد مهدی میرناصری

در تجربه همکاری که در یک سال گذشته با شرکت تاژان داشته ایم از نحوه برخورد تیم متخصص آن شرکت با مسائل مطرح شده ٬تعهد و مسئولیت پذیری و رفتار توام با ادب و احترام نهایت رضایت را داشته برای کارکنان این مجموعه آرزوی موفقیت را داریم.

شرکت واسپاری ملت
spacer
spacer

Costumers

Costumers

Employ

Employ

تاژان سیستم از نیروی های متخصص استقبال می کند.

رزومه خود را برای ما ارسال کنید.jobcontact

jobcontact